Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

I riu nga Shkupi lëndohet rrëndë, u rrëzua në dysheme derisa po frenonte autobusi

Në datën 13.10.2020 në orën 16.30 është denoncuar se në bul.”Jane Sandanski” në Shkup, në autobus “Mercedes”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.M.(59) nga Shkupi, gjatë frenimit, udhëtari B.A.(22) nga Shkupi ka rrënë në dyshemenë e autobusit dhe ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer hetim nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

I dehur në timon, 31-vjeçari përplaset me kamionin dhe një tjetër makinë. Detajet e para

S.B.

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...