I riu shqiptar humb tragjikisht jetën në Greqi. Futet poshtë kamionit me makinë

Aksidenti i rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit në vendin e quajtur Livadia.

 

Sipas mediave greke 32-vjeçari shqiptar ishte duke udhëtuar me makinë në drejtim të zonës së Tebës, kur ka humbur kontrollin dhe është përplasur me pjesën e pasme të një kamioni.

Aksidenti ishte aq i rëndë sa që u desh ndërhyrja e forcave të zjarrfikëses me qëllim nxjerrjen e shqiptarit.

Edhe pse ai u nxor nga makina i gjallë, nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra.

Related posts

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Ndërroi jetë nga shpërthimi i banesës në Torino, i jepet sot lamtumira 4-vjeçarit shqiptar. Të ëmës i bien të fikët kur…

D V

Policia me aksion ndaj shitësve të drogës në Prizren, arrestohen tre persona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More