I riu shtiret si polic para efektivëve

Një 26-vjeçar u arrestua këtë të diel nga Policia e Tiranës, i akuzuar se ka kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësit e policisë.

 

Gjatë momentit të prangosjes, ai iu prezantua uniformave blu si punonjës policie.

Efektivët i kontrolluan çantën e dorës që kishte me vete i riu, brenda së cilës gjetën dhe sekuestruan sende me vlerë, të dyshuara si të vjedhura.

Related posts

Rritet numri i të infektuarve në Shqipëri nga Covid, 5 persona humbin jetën

D V

Nikolla pret ambasadorin e Zvicrës: Fuqizim i bashkëpunimit parlamentar dhe mbështetje për reformat

D V

Ilir Meta: I bëj apel Qeverisë të shtojë sa më parë fondet për sistemin shëndetësor

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More