Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

I riu vuan nga leukemia akute, kërkon ndihmën tuaj

Mirsad Musaj Leku ka nevojë për ndihmën tuaj. Ai është i sëmurë me leukemi akute dhe për shërim i duhen 80 mijë euro.

Në fotografinë më poshtë e gjeni kontaktin e familjes dhe numrat e llogarisë bankare për brenda e jashtë vendit.

Postime të ngjashme

Qeveria kërkon shtyrjen e gjendjes së krizës deri më 31 dhjetor 2021

N E

Trajanov propozon krijimin e një Agjencie kundër Krimit

N E

Analizë / “Islami dhe ndikimi i tij në civilizim”

R Zh

Qeveria miratoi ndryshimet me të cilat rregullohen çmimet për mjekim të Kovid-19

N E

Qeveria i miratoi ndryshimet me të cilat di të rregullohen çmimet për mjekim të kovid-19

R Zh

Nga përplasjen e një kamioni me një automobili ka humburjetën një person, ndërsa tre të tjerë janë lënduar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...