Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

I shpallur në kërkim kombëtar, arrestohet 35 vjeçari nga Vlora

Një 35 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është vënë në pranga nga Policia e Vlorës.

Shtetasi me iniciale K.R, 35 vjeç, banues në Vlorë, ishte shpallur në kërkim.

35 vjeçari ishte shpallur në kërkim, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë i ka caktuar masën e sigurimit personal “Arrest në burg”, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Postime të ngjashme

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

D V

Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

D V

“Gati për Shqipërinë”, Rama: Eksplorojmë së bashku mundësitë e formave të bashkëpunimit me të interesuarit

D V

Raporti i DASH për klimën e biznesit, PD: Shqipëria ka qeverinë më të korruptuar në Europë, ditë e mirë që SPAK të hetojë…

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...