Agjencia Zhurnal.mk

I shpërthen cigarja elektronike, gruaja pëson djegie të shkallës së dytë

Një grua nga Kalifornia është bërë personi i fundit që u lëndua nga një cigare elektronike, i cili dogji 20% të trupit të saj pasi i shpërtheu në çantën e shpinës.

Ajo ishte duke bërë pazar në kohën e incidentit, i cili ndodhi të martën, më 31 dhjetor, dhe menaxheri i dyqanit duhej të përdorte një fikës zjarri për gruan.

Edhe pse zjarri u fik, ajo pësoi djegie të shkallës së parë dhe të dytë në shpinën e saj.

Ende është e paqartë se çfarë e bëri që të shpërthejë cigaren elektronike dhe në çfarë gjendje është gruaja.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...