Agjencia Zhurnal.mk
Bota

I vdiq babai nga Covid-19, u pushua nga puna e iu dogj shtëpia, njihuni me gruan më fatkeqe të vitit 2020

Gruaja më fatkeqe e 2020, babai i vdiq nga Covid-19, u pushua nga puna, iu dogj shtëpia.

Shumë njerëz thanë që 2020 ishte një vit shumë i keq dhe shumë të tjerë duan të hyjnë në vitin 2021 me shpresën se do të sjellë ditë më të mira.

Por stjuardesa 34-vjeçare, Keira Sandid, ndoshta e konfirmon këtë më shumë se kushdo tjetër, pasi pa jetën e saj të shkatërruar në këto 12 muaj që shkuan.

Nëna 34-vjeçare e dy fëmijëve, e cila është shtatzënë me të tretin, ishte testuar pozitive me COVID kur humbi babanë e saj.

Po ashtu ajo u pushua nga puna dhe madje pa shtëpinë e saj të shkatërruar në ditën e Krishtlindjes, duke e lënë atë të pastrehë.

Keira Sandid jeton në Sussex, Britania e Madhe, duke cituar fjalët e saj, ajo jetoi një “vit të katastrofë”, duke shtuar se gjërat e këqija po i ndodhnin asaj me njëra-tjetrën.

Postime të ngjashme

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite rrëzon një dron të rebelëve të Jemenit

T E

Banorët e Islandës janë mësuar me tërmetet, një seri prej 6 mijë tërmeteve kanë goditur ishullin

T E

Vazhdojnë protestat popullore kundër juntës ushtarake

T E

Çekia drejt katastrofës totale në spitale për shkak të Covid-19

T E

Johnson: Punonjësit britanikë do të kthehen në zyrat e tyre brenda pak muajsh

T E

Mbi 300 persona të akuzuar për sulmin në Kongresin amerikan

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...