Agjencia Zhurnal.mk

I vdiq gruaja 5 ditë pas martesës! Olsi Hajdari rrëfen ditët e vështira: Rezartën s’e harroj

Në ngjarje e réndë ndodhi rreth 3 javë më parë në fshatin Xhyrë në Librazhd, ku Rezarta Hajdari u gjet e pajétë në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari, e sapomartuar, kishte shkuar që të flinte si çdo natë bashkë me bashkëshortin e saj 27-vjeçar, Olsin. Për të ngrohur ambientin, çifti kishte zgjedhur që të përdorte një mangallë me prúsh. Sot, teksa ishte i ftuar në Top Channel në emisionin “Shqipëria live”, mes lótësh Olsi rrëfeu se e donte shume bashkëshorten e tij. I pyetur se si e mendon jetën pa Rezartën, Olsi tha se e donte shumë dhe se nuk mund ta hárronte.

“Atë e kam dashur shumë shumë. Perkohësisht do të qëndroj këtu”, u shpreh Olsi.

Ndërsa, i pyetur nëse qëndron ende në dhomën e gjumit, ai rrëfeu mes lótësh se nuk qëndron më në dhomën e gjumit, duke shtuar se mban me vete unazën e Rezartës.

“Unë nuk kam fjetur më aty që prej asaj dite, nuk ma bën zemra të fle aty. Unazën e ruaj, e mbaj me vete”, tha Olsi Hajdari.

Olsi dhe Rezarta Hajdari u gjetën të hèlmuar në shtëpinë e tyre në fshatin Xhyrë të Librazhdit. 19-vjeçarja që vetëm pesë ditë më parë kishte veshur fustanin e bardhë u gjet pa shenja jète, ndërsa 27-vjeçari u dërgua në spítalin e Librazhdit dhe ia doli që të shpétonte. Fillimisht u raportua si vètëhelmim. ndërsa pista tjetër ku kanë nisën hetimet ishte se mund t’i kishte hèlmuar dikush me føtøksinë. Vetë Olsi pretendon se i ka hèlmuar mangalla me prush që kishin marrë gjatë natës në dhomë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...