Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

I vidhen 26 bitcoin

Një personit i janë vjedhur 26 bitcon (kriptovalutë).

Sipas raportit të Policisë rasti ka ndodhur të premten në Mitrovicën e Jugut.

Njësitet policore kanë dal në vendin e ngjarjes.

Rasti po vazhdon të hetohet nga Policia e Kosovës.

Postime të ngjashme

Injorohen garancat, Specialja ia vazhdon paraburgimin ish-presidentit Thaçi

D V

Sa janë të sigurta të dhënat personale në Kosovë?

D V

Nagavci ka një kërkesë për mësimdhënësit: Shtatori duhet të na gjejë me punëtorë arsimorë të vaksinuar

D V

Kurti: Jemi të përkushtuar për mbrojtjen dhe përparimin e të drejtave të njeriut

D V

Gërvalla në Slloveni: BE-ja duhet ta ndalë ‘Mini-Shengenin’, i rrezikshëm për paqen në Ballkan

D V

Mungon një i akuzuar, dështon gjykimi ndaj Milaim Zekës dhe të tjerëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...