Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Ia mori qesen me para në Prishtinë, viktima po shkonte në bankë për deponim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, një person ia ka grabitur një qese me para viktimës i cili po shkonte në bankë për deponim.

I njëjti është larguar në drejtim të panjohur, ndërsa rasti është raportuar në polici.

Nuk informohet për ndonjë të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Bill Klinton, Prishtinë 07.10.220-22:10.  Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë duke shkuar në filialin bankar për deponim parash, një person i panjohur i ka marr qesen me para dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Postime të ngjashme

Kurti: Dialogu me Serbinë duhet të përgatitet mirë

T E

Në QNR nis rinumërimi i votave të AAK-së, të pranishëm edhe hetues të prokurorisë

T E

Spitali pa vitaminë C

T E

Nga këto komuna janë 587 rastet e reja me COVID-19

S.B.

Pas vendimit të PZAP-së për rinumërim të votave, reagon Haradinaj- Stublla

S.B.

BE: Dialogu për 10 vjet ka sjellë ndryshime të qarta

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...