Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të tremben kundërshtarët!

Zlatan Ibrahimoviç ishte protagonisti kryesor i fitores 2-0 të Milanit kundwr Cagliarit.

Sulmuesi suedez foli pas ndeshjes edhe për ardhjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Gjatw një interviste, Ibra tha se me Marion do të jetë një Milan ndryshe dhe më i fuqishëm.

“Unë jam shumë i lumtur me ardhjen e Mandzukic, kështu që tani do të tremben kundërshtarët tanë nga ne dy.

Scudetto? “Unë besoj te Zlatan. Jam shumë i lumtur për këtë Milan. Kthimi te Rossonerët më ka ndryshuar shumë”, tha Ibra.

Mandzukic pritet të firmos kontratë me ‘Rossonerët’ deri në fund të këtij sezoni.

Postime të ngjashme

Konfirmohet dueli Fury – Joshua

Z H

Mësohet sa ka ofruar Interi për kontratën e re me Barrella

Z H

Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut

Z H

ZYRTARE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e McKennie ng Schalke 04

Z H

Daja: Na penalizoi gjëndja e fushës, Apolonia nuk vodhi asgjë!

Z H

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...