Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ibrahimoviqi tani edhe aktor, mësohet cilin rol dhe në cilin film do të luajë

Sulmuesi i njohur me prejardhje boshnjake, Zlatan Ibrahimoviq, do të luajë në një film, transmeton Zeri.info.

39-vjeçari do të luajë rolin e legjionarit romak “Antivirus” në filmin “Asterix dhe Obelix”, raporton “L’Equipe”.

Vetë sulmuesi shtatlartë ka postuar një fotografi në “Instagram” me emrin e karakterit të tij në këtë film.

Ky film është planifikuar të dalë në treg në vitin 2022.

Kujtojmë se më parë në serinë e filmave për “Asterix dhe Obelix” kishin luajtuar edhe Zinedine Zidane, Tony Parker, Michael Schumacher e Amelie Mauresmo.

Postime të ngjashme

NBA nuk gjen paqe

Z H

Fernandes i vendos një kusht interesant Unitedit për të nënshkruar kontratën e re

Z H

Perezi e tall keq Jurgen Kloppin

Z H

Arsenali me telashe

Z H

Modriç zgjatë kontratën me Real Madrid

Z H

Perez: I pamundur transferimi i Mbappes e Haalandit pa Superligën Evropiane

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...