Identifikohet një tjetër viktimë e spitalit të Tetovës, kush është mjeku që u dogj i gjallë

Shkup, 9 shtator – Është identifikuar një tjetër viktimë e zjarrit masiv që përfshiu spitalin modular anti-Covid në Tetovë mbrëmjen e djeshme. Identifikimi është bërë në rrugë jo-zyrtare nga të afërm të viktimës, të cilët raportojnë se mjeku Ferdi Shaqiri ka humbur jetën teksa ishte në krye të detyrës.

 

Lajmin e kanë bërë të ditur miq dhe familjarë të të ndjerit përmes postimeve në facebook, ku njëri prej tyre shkruan:

Nuk duhet të ikje në këtë mënyrë Ferdi. Betejën me virusin e fitove, por zjarri ta morri jetën. Zoti me parajsë të shpërbleftë, ndërsa familjes dhe ne që jemi rritur pranë teje nuk na ka mbetur asgjë veçse të ballafaqohemi me dhimbjen dhe kujtimin për ty. Prehu në paqe komshi!

Related posts

Ahmeti nesër mbledh Këshillin e përgjithshëm të BDI-së

D V

U harxhuan miliona, por shatërvanët në qendër të Shkupit nuk punojnë!

D V

Gjykata ka refuzuar ta kthejë Rashkovskin në Shutkë, pasi Prokuroria sërish ka kërkuar paraburgim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com