Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Iggy Azalea pretendon se Playboi Carti e kishte manipuluar dhe tradhtuar

Rep-artistja australiane, Iggy Azalea, kohëve të fundit ka shpërthyer me akuza ndaj ish-të dashurit të saj, Playboi Carti.

30-vjeçarja pretendon se Carti e kishte manipuluar atë, duke e përdorur djalin e tyre pesë muajsh, Onyx, shkruan Mirror

Por akuzat nuk përfundojnë këtu, pasi Iggy po aludon se ai edhe e ka tradhtuar në ditën e Krishtlindjeve.

Në një paraqitje të saj në rrjetin social Instagram, ajo zgjodhi që para fansave të hedh akuza ndaj tij.

“Ai më gënjente mua për asnjë arsye, e kjo më bënte edhe më nervoze”, u shpreh reperja.

Po ashtu bukuroshja brune thotë se gjatë shtatzënisë, reperi e kishte lënë të vetme qe të përkujdeset për foshnjën.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...