Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Iggy Azalea shpërndan imazhe atraktive nga shtatzënia me Onyx

Rep-artistja e njohur, Iggy Azalea, kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë e saj.

Ani pse në rrjet qarkullonin aludime se ajo dhe Playboi Carti do të bëhen prindër, asnjëri prej tyre nuk u prononcuan, shkruan Mirror.

Nuk zgjati shumë, derisa reperja në rrjete sociale kishte shpërndarë imazhe të fëmijës, e që quhet Onyx.

Por, fansat e bukuroshes bionde ende dëshironin të shihnin fotografi nga ajo, të realizuara gjatë kohës së shtatzënisë.

Ndërkaq, Iggy në një postim në rrjetin social Instagram tashmë ka ndarë disa prej tyre, teksa shihet me barkun e rrumbullakosur.

Pozat ajo i ka marrë para pasqyrës, ndërsa shihej me të brendshme me ngjyrë vjollcë, derisa mbante telefonin për të shkrepur.

Vlen të përmendet se Azalea është një nënë beqare, pasi që është ndarë nga reperi Playboi Carti.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...