Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ikja e Kanye West dhe Irina Shayk nga paparazzet është më komikja që keni parë ndonjëherë

Modelja ka sinjalizuar se gjërat po shkojnë mirë në lidhjen e saj të re të përfolur me Kanye West.

Supermodelja ruse, 35 vjeç, u pa të mërkurën në një aeroport të New Jersey me reperin 44-vjeçar, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Provinca, Francë, me një aeroplan privat.

DailyMail.com, zbuloi ekskluzivisht fotot e çiftit duke shijuar një ikje romantike, ku ata qëndruan në një hotel luksoz së bashku me emrin Villa La Coste.

Momente më vonë, Irina u pa më pas në New York duke fshehur fytyrën, në një manovër të ndrojtur në mënyrë jo karakteristike.

Supermodelja, është e njohur për shumë paraqitje në lidhje me qytetin me veshje mbresëlënëse, zakonisht me vajzën e saj Lea që ajo ndan me ish Bradley Cooper.

Por Irina duket se ndihej e ndrojtur pasi doli lajmi për qëndrimin e saj romantik tre-netësh me reperin Kanye në Provincë, Francë, ku ata festuan ditëlindjen e tij të 44-të./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

Luana Vjollca poston foto nga darka romantike

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...