Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

IKShPK: Ekipet botërore po na marrin lakmi

Ekipet botërore për menaxhimin e pandemisë “po i marrin lakmi” Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik.

Kështu beson vet Instituti teksa tregon se deri në ora 11:05 janë testuar 257 qytetarë në testin për COVID-19.

“Vetëm 1 minutë e 7 sekonda është pritja”, sipas IKShPK-së.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Madje, kumtesa përfundon interesant, “Boll ma sehirxhinjve”.

Postime të ngjashme

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

Arrestimi i 8 policëve, ambasadori amerikan në Kosovë: Askush mbi ligjin

T E

Serbia sulmonte Prekazin, e thirra Xhemajl Mustafën dhe Enver Malokun

T E

Kosova përkujton Epopenë e UÇK-së pa ish-komandantët që janë në Hagë

S.B.

Kategorizimi i ri i komunave, 14 në zonën e kuqe

S.B.

Partitë pa qëndrim për zgjedhjen e presidentit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...