Ilir Hasani për TV21: Jam rrugës për në Tetovë

Shkup, 8 shtator – Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani është rrugës për në Tetovë, pasi spitali mobil i këtij qyteti i destinuar për Kovid-19 është shkrumbuar.

 

Hasani për TV21 nuk flet për viktima dhe të lënduar, pasi pret të arrijë në Tetovë që të marrë informacione të sakta.

Vijojnë edhe deklaratat pas kontrollit të gjendjes.

Gjithçka çfarë raportohet nga Ministria e Punëve të Brendshme është se zjarri është raportuar në ora 21:15, dhe se për të lënduar dhe viktima ende nuk flitet zyrtarisht.

Related posts

Digjen pyjet e Kopanicës së Shkupit (Foto)

D V

Maqedoni: Konfiskohen 280 kilogramë duhan dhe rreth 60 mijë kuti cigaresh

D V

Hoxha: Qeveria i dha dritë jeshile Propozim-ligjit për policinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com