Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Imazhet e para nga brendësia e Play Station 5

Një vështrim më i afërt brenda Play Station 5.

Sony ka publikuar një video shtatë minutëshe për brendësinë e PS5. Pamjet tregojnë brendësinë e PS5, diçka që nuk është parë deri më tani.

Yasuhiro Ootori, kreu i dizajnit mekanik bëri hapjen e PS5, duke e ndarë atë në shumë pjesë, transmeton Telegrafi.

Panelet e bardha në të dy anët e konsolës mund të hiqen lehtësisht duke i ngritur dhe rrëshqitur. Dhe pasi të hiqen ato, zbulohet ftohësi kryesor, i cili përdoret për të ftohur PS5, në rast se konsola ngrohet tepër.

Konsola e PlayStation 5 e Sony do të dalë në shitje për 499 dollarë (399 dollarë për edicionin digjital) në SHBA më 12 nëntor, me një lançim në Evropë dhe pjesë të tjera të botës më 19 nëntor.

Postime të ngjashme

Së shpejti, Apple Watch mund të monitorojë glukozën në gjak pa tërhequr gjak

S.B.

Këto foto nudo tani lejohen në Instagram

S.B.

Qeveria indiane vendos masa të rrepta ndaj rrjeteve sociale

S.B.

Gjithçka që dimë deri më tani për iPhone 13

S.B.

Sa është i mbrojtur telefoni juaj nga uji? Ja se çfarë duhet t’i kushtoni vëmendje

S.B.

Vivo S9 do të vijë me kamerë për Selfie me 44 megapiksel

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...