Teknologji

Imazhet e Pixel Watch tregojnë orën e zgjuar

Zhurnal Ads

Thashethemet janë përhapur jashtëzakonisht shumë në lidhje me një orë të zgjuar nga Google Pixel.

Epo, Pixel 5 është vetëm disa muaj larg, dhe Google po mendon për një orë të zgjuar tashmë, transmeton Telegrafi.

Stilisti James Tsai ka ndërtuar një galeri që tregon saktësisht se si mund të duket një orë inteligjente e krijuar nga Google.

Tsai merr frymëzim nga pajisja e tanishme e Google me një dizajn që ndjehet më shumë argëtuese sesa rivalët e tij Wear OS.

Postime të ngjashme

AKE shpall tender për studim shkencor për ndikimin e rrjeteve 4G dhe 5G mbi shëndetin e njerëzve dhe mjedisit

T E

Tarifat e transfertave me Ethereum në shifra rekord

admin

India ndalon PUBG, Baidu dhe më shumë se 100 aplikacione të lidhura me Kinën

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...