Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Imazhet e Pixel Watch tregojnë orën e zgjuar

Thashethemet janë përhapur jashtëzakonisht shumë në lidhje me një orë të zgjuar nga Google Pixel.

Epo, Pixel 5 është vetëm disa muaj larg, dhe Google po mendon për një orë të zgjuar tashmë, transmeton Telegrafi.

Stilisti James Tsai ka ndërtuar një galeri që tregon saktësisht se si mund të duket një orë inteligjente e krijuar nga Google.

Tsai merr frymëzim nga pajisja e tanishme e Google me një dizajn që ndjehet më shumë argëtuese sesa rivalët e tij Wear OS.

Postime të ngjashme

Facebook thotë se ka ndaluar një fushatë spiunimi të inteligjencës palestineze

S.B.

Apple së shpejti do të përditësojë softuerin – emoji të rinj dhe ndryshime të mëdha të privatësisë

S.B.

Apple bëri një gabim të madh me iMac e ri

S.B.

Pronari i Daily Mail padit Google mbi rezultatet e kërkimit

S.B.

Teknologjia 5G së shpejti në dispozicion për qytetarët e Maqedonisë

Z H

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...