Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Imazhet provokuese të Linda Halimit nga palestra

Zhurnal Ads

Artistja e njohur nga Vitia, Linda Halimi, vazhdon t’i mbajë të azhurnuar mjaft mirë fansat e saj.

Këngëtarja, e cila njëherësh është shumë aktive me postime të ndryshme, së fundmi ka ndarë disa fotografi atraktive nga palestra.

Duke qenë shumë e fokusuar në këtë pjesë, 26 vjeçarja ka mahnitur ndjekësit me linjat trupore dhe transformimin e bërë.

E veshur tërësisht në sportive, krijuesja e hitit “Ndihmë” duket në formë të mrekullueshme.

Ndryshimi i tillë vjen falë ushtrimeve të njëpasnjëshme dhe kujdesit në masë të madhe ndaj vetes.

Linda është duke punuar në projekte të reja në Amerikë dhe së shpejti pritet të sjell këngën e re.

Ajo po ashtu më parë bëri të ditur se nënshkroi kontratë me kompaninë e famshme, “Universal Music”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa: Edhe pasi fitova ‘Grammy’, dëgjoja njerëz që thoshin se unë nuk e meritoja çmimin

S.B.

Takimet e para, martesa dhe krisjet në marrëdhënien e Kim Kardashian dhe Kanye West

S.B.

Beatrix Ramosaj përlotet në 10 vjetorin e vdekjes së babait – teksa po renovon shtëpinë e fëmijërisë, gjen mbishkrimet që ia kishte lënë i ati i ndjerë

admin

Billie Eilish humb mbi 100 mijë ndjekës në Instagram

S.B.

Të famshmit po i presin me stres rezultatet e zgjedhjeve në SHBA

S.B.

Pyetet nga fansat se pse zgjodhën Zelandën e Re për të jetuar, Vesa Luma: Sakrifikuam për djalin, nuk e kemi lënë përfundimisht Shqipërinë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...