Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Immobile: Krenar që garoj me Ronaldon dhe Lewandowskin për këpucën e artë

Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes me Bayern Munchen.

Sulmuesi italian është njëri nga top-golashënuesit më të mirë në Evropë në vitet e fundit, transmeton lajmi.net.

Ai para ndeshjes me Bayern Munchen që do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, u shpreh i kënaqur për sfidën.

“Të garosh me Cristiano Ronaldon dhe Robert Lewandowskin për këpucën e artë ka qenë një motiv i madh për mua. Ata janë kampionë absolutë”, tha Immobile.

“Jam i koncentruar në skuadrën time, në atë që mund të bëjmë. Jam i emocionuar që do luaj kundër Bayernit”, tha italiani.

“Të gjithëve na vjen keq qe për këtë sfidë nuk do i kemi tifozët e pranishëm në stadium”, përfundoi Ciro Immobile

Postime të ngjashme

Milani dëshiron të mbyllë sa më parë transferimin e Tomorit

Z H

Courtois: Gara për titull ende s’ka mbaruar

Z H

Bartomeu ka kaluar natën në paraburgim në Kataluni

Z H

Lëndohet Ibra, mungon në katër ndeshjet shumë të rëndësishme për Milanin

Z H

Crotone shkarkon trajnerin Stroppa

Z H

Top-23 yjet e futbollit që mbesin pa kontrata në fund të këtij sezoni

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...