Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“In the name of love” e Bebe Rexhës dëgjohet 1 miliard herë në Spotify

Ylli shqiptar ka arritur të marrë 1 miliard dëgjime në platformën suedeze për muzikë “Spotify”.

Bebe Rexha ka arritur dëgjueshmëri me këngën “In the name of love”, të cilën e kishte realizuar në bashkëpunim me Martin Garrix.

Ka qenë vetë këngëtarja që e ka ndarë këtë lajm me admiruesit e saj, në Facebook.

Ajo ka falënderuar mbështetësit e saj, duke shkruar se e dinte që kjo këngë ishte speciale.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...