Agjencia Zhurnal.mk

Incident i armatosur në rrugën e Kaçanikut, vriten dy persona, mes tyre dhe kampioni i karates

Shkup, 15 shkurt – Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon “Vegas” në Bllacë , ku mbetën të vrarë dy persona.

Katër persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë ta grabisin kazinon.

Ata kanë vrarë njërin prej sigurimit të kazinos dhe një tjetër i cili për momentin po luante në një aparat.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...