Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Incident në Louisiana, 11-vjeçari vjedh autobusin e shkollës – tentoi të arratiset nga policia derisa u përplas në pemë

Gjatë vikendit të kaluar në Louisiana të SHBA-ve është regjistruar një incident, kur një djalë ka vjedhur autobusin e shkollës me të cilin ikte nga policia.

Bëhet fjalë për një 11-vjeqar i cili në Baton Rouge të Louisiana vodhi autobusin e shkollës. Ky i ri ishte futur në autobus rreth orës 11 që të shëtitet paksa nëpër qytet, dhe aty filloi ndjekja si nëpër filma që gjati për rreth 30 minuta, transmeton Telegrafi.

Shoferi i ri nuk kishte respektuar rregullat në komunikacion, kurse gjatë vozitjes kishte lëvizur edhe nëpër trotuar, duke dëmtuar një pompë të derivateve dhe shumë prona tjera private.

Në fund është përplasur në një pemë gjigante, ku më pas ka ndërhyrë policia duke e kapur. E duke marrë parasysh se bëhet fjalë për një të mitur, identiteti i tij nuk është zbuluar, megjithatë është akuzuar për vjedhjen e një mjeti motorik dhe dëmtim të pronës.

Postime të ngjashme

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

T E

​Kjo vitaminë është arma më e fortë në luftën kundër sëmundjeve të rënda

T E

Qeni i shpëton jetën pronarit pasi pësoi goditje në tru

S.B.

Regjistroi një video të drejtpërdrejtë: Një aksidentit që përjetoi, bëhet hit në internet

S.B.

Ky qytet i ‘mërzitur’ në Rusi është i shkretë, temperaturat arrijnë deri në -50 gradë

S.B.

Çfarë fati – BMW mezi shmangu përplasjen me një tufë drerësh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...