Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Incidenti i Luana Vjollcës në Dubai, prish veturën në mes të shkretëtirës

Luana Vjollca, është padyshim njëra nga prezantueset më të dashura në ekranet televizive.

Për t’i mos i mjaftuar ky sukses, ajo është aktive edhe sa i përket prurjeve të reja muzikore.

Pas punës së palodhshme, Luana ka zgjedhur që të ketë disa pushime në Dubai, nga edhe po sjell imazhe atraktive.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se i ka ndodhur një incident i vogël.

Derisa po ngiste veturën në shkretëtirë, ajo i prishi një të tillë, duke mos e lënë të voziste më.

“Gjithçka po shkonte për mrekulli derisa shkatërrova makinën time të kuqe në mes të shkretëtirës, përfundove me atë të kaltër, së cilës nuk lanë t’i jepja më”, shkroi ajo në përshkrim.

Në po të njëjtat fotografi, Vjollca shihej plot stil, ndërsa përmes pozave theksonte edhe tiparet e bujshme trupore.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...