Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Header

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Të rekomanduara

skynews-coronavirus-spain-getafe_4955314

Katër persona tjerë shërohen nga COVID-19 – Suhareka dhe Shtimja s’kanë më pacientë të infektuar

Infektologu Valbon Krasniqi ka dhënë lajme të mira sa i përket pacientëve të shëruar në Kosovë nga virusi COVID-19. Krasniqi për RTV Dukagjinin ka thënë se tashmë janë shëruar plotësisht edhe katër pacientë të tjerë. “Sot kemi liruar nga Klinika Infektive katër pacientë që kanë rezultuar të shëruar dje. Gjatë …

Më tepër

Marketing

Lajme nga Kosova

Rajoni dhe Bota

Opinion

Kronika / Ekonomi / Kulturë

Restorani Four – Peshk i freskët

Çdo të shtune në restaurantin e njohur FOUR (Hotel Park) në Shkup, nga ora 20 kënaquni në specialitetet me peshk të freskët nga kuzhina e master shefit tonë Eleftherios Dalagiorgos, me një gotë verë falas nga “Chateu Kamnik Winery Winemakers’ Selection”.

Më tepër... »
[instagram-feed]

© 2009-2018 AGJENCIA E LAJMEVE ZHURNAL Dimitrie Cupovski 4-2/11 1000 Shkup, R. Maqedoni All rights reserved. Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal". Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.

Redaksia Zhurna.mk
error: Content is protected !!