@Zhurnal.mk

Agjencia Zhurnal.mk

rama-mamurras

Rama në Mamurras: Në 6-mujorin e parë të 2020, shumica e banorëve me banesa të reja

Tiranë, 11 dhjetor – Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë ka vizituar banorët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit në Mamurras. Shefi i qeverisë ka parë nga afër situatën dhe gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët është shprehur se brenda vitit që vjen shumica e banorëve të prekur nga tërmeti …

Më tepër

Marketing

Lajme nga Shqiperia

Rajoni dhe Bota

Opinion

Kronika / Ekonomi / Kulturë

Restorani Four – Peshk i freskët

Çdo të shtune në restaurantin e njohur FOUR (Hotel Park) në Shkup, nga ora 20 kënaquni në specialitetet me peshk të freskët nga kuzhina e master shefit tonë Eleftherios Dalagiorgos, me një gotë verë falas nga “Chateu Kamnik Winery Winemakers’ Selection”.

Më tepër... »
[instagram-feed]

© 2009-2018 AGJENCIA E LAJMEVE ZHURNAL Dimitrie Cupovski 4-2/11 1000 Shkup, R. Maqedoni All rights reserved. Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal". Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.