Agjencia Zhurnal.mk

India vazhdon me numrin e madh të rasteve me Covid-19

India ka regjistruar 25,506 raste të reja nga koronavirusi vetëm gjatë ditës së enjte, kjo shifër është më e larta e shënuar brenda një dite.

Numri i përgjithshëm i rasteve me koronavirus në Indi ka arritur në 793,802 dhe 21,604 viktima.

Deri më tani, 495,512 persona janë shëruar nga koronavirusi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!