Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Infektohet me Covid Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku

Zhurnal Ads

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka përcjellë vetë Ministria që ajo drejton përmes një postimi në faqen zyrtare në rrjetin social.

 “Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë njofton se ministrja Belinda Balluku, rezultoi pozitiv pas testimit për COVID 19. Ministrja është në gjendje të mirë shëndetësore, paraqet simptoma të lehta dhe ka nisur karantinimin sipas protokollit përkatës. Përfitojmë nga rasti t’u bëjmë thirrje të gjithë qytetarëve, të respektojnë të gjitha masat dhe protokollet në fuqi, për parandalimin e përhapjes së pandemisë”, thuhet në njoftim

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Meta përkujton vizitën e Papa Françeskut: Koha nuk pret më, të mos harrojmë porosinë e tij për të rinjtë

admin

Dita e 12 e grevës së urisë/ Naftëtarët në Ballsh: Nuk dalim nga ngujimi pa pasur një zgjidhje

admin

Panik në Universitetin e Vlorës, infektohet me Covid-19 stafi akademik

admin

Eurostat: PBB për frymë e Shqipërisë sa 31% e mesatares së BE-së më 2019, më të varfrit e Europës

S.B.

Nga nesër maskën kudo me vete/ ISHP: Kush lejohet të mos e mbajë, këto janë gjobat për shkelësit

admin

Yuri Kim: Të ngritet Gjykata Kushtetuese brenda 2020-ës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...