Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Infektohet me koronavirus politikani dhe arkeologu i njohur, Neritan Ceka

Koronavirusi ka prekur një tjetër politikan shqiptar. Mësohet se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 ish-ministri Neritan Ceka, së bashku me bashkëshorten e tij.

Nuk dihet ende si paraqitet gjendja shëndetësore e çiftit Ceka, por bëhet e ditur se arkeologu dhe gruaja e tij po marrin mjekime në shtëpi.

Gjatë muajve të verës, koronavirusi ka shënuar një përhapje të ndjeshme në vendin tonë, ku ka pasur rritje të ndjeshme të numrit të të infektuarve, por edhe të viktimave.

Postime të ngjashme

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

R Zh

Shpërndahen vaksinat e reja/ Në disa qytete pati mungesa. Shkak bllokimi i Rinasit për 48 orë

S.B.

“Cënim skandaloz, krijon terren për …”, Presidenca letër SPAK: Të hetohet mbi keqpërdorimin e të dhënave personale dhe të bazës së të dhënave shtetërore nga PS

S.B.

Rama thirrje emigrantëve: Kush investon në agro-turizëm, i japim grant 5 mijë euro

S.B.

Rinis procesi i vaksinimit në Lezhë

S.B.

Nxjerrja e të dhënave të votuesve nga e-Albania, SPAK nis verifikimet

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...