Shqipëri

Infektohet me koronavirus politikani dhe arkeologu i njohur, Neritan Ceka

Zhurnal Ads

Koronavirusi ka prekur një tjetër politikan shqiptar. Mësohet se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 ish-ministri Neritan Ceka, së bashku me bashkëshorten e tij.

Nuk dihet ende si paraqitet gjendja shëndetësore e çiftit Ceka, por bëhet e ditur se arkeologu dhe gruaja e tij po marrin mjekime në shtëpi.

Gjatë muajve të verës, koronavirusi ka shënuar një përhapje të ndjeshme në vendin tonë, ku ka pasur rritje të ndjeshme të numrit të të infektuarve, por edhe të viktimave.

Postime të ngjashme

Mesazhi i mjekut të njohur në ditën ndërkombëtare të demokracisë; Nuk është utopi…!

admin

“Të puth pak mami?” Momenti prekës kur nëna takon djalin e nxjerrë nga kampi sirian

admin

Shahini publikon videon: Hyrja dhe dalja nga shkolla, sipas rregullave të distancimit social dhe fizik. Nga orari tek dezinfektimi, si do funksionojë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...