Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Infermieri i QKUK-së jep dorëheqje pas grevës 1 mujore, humbi kaq kilogram

Infermieri i Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, Enlirat Duraku, ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga vendi i tij i punës në këtë institucion dhe se e ka ndërprerë grevën gati 1 mujore.

Duraku përmes një postimi në Facebook ka thënë se që nga fillimi i grevës ka humbur 18 kilogramë, duke rënë në 66 kg nga 84 sa kishte para fillimit të grevës së urisë.

Postime të ngjashme

Reagon Hoti pas aksionit të policisë: Fajtorët duhet të marrin dënimin maksimal

S.B.

Tre të vdekur dhe 461 raste pozitive me coronavirus për 24 orë

S.B.

Agim Krasniqi emërohet ministër në detyrë i Financave

S.B.

Përfundon seanca ndaj ish-krerëve të OVL-UÇK, mbrojtja kërkon 20 korrikun afat për dorëzimin e dosjes paraprake

S.B.

Prokuroria e Shtetit jep detaje të reja: Arrestime dhe rreth gjysmë milioni të sekuestruara

S.B.

Hykmete Bajrami jep dorëheqje nga LDK-ja

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...