Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Infermierja ndërroi jetë tek Trauma, arratiset nga spitali i plagosuri pas askidentit, djali i biznesmenit

Sot pas një jave në koma te Trauma ndërroi jetë në spitalin e Traumës, mamia Adelina Rezvani.

Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 24-vjecarin Kosta Kaca, djalë i një biznesmeni në Sarandë, si përgjegjës për aksidentin.

Kaca ishte shoferi i BMW që u përplas me makinën e ambulancës, teksa kjo e fundit ishte nisur në një urgjencë.

Rezvani kishte marrë lëndime të shumta në trup, duke mos i rezistuar dot plagëve, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve.

Kosta Kaca mësohet se është larguar nga spitali ne Tiranë ku ishte shtruar për mjekim pas aksidentit, ndërsa nuk ka asnjë të dhënë për vendndodhjen e tij.

Ndërkohe shoferi i ambulancës Aleks Kajo mësohet se ndodhet në masën e sigurisë “arrest ne burg”.

Ai ndodhet aktualisht në spital në mbikqyrje policore.

Kaca mësohet se ka përfituar nga fakti që fillimisht u ndoq në gjendje të lirë dhe u arratis nga spitali.

Postime të ngjashme

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë jep dorëheqjen nga politika

Dafina Vidishiqi

Meta kujton Ditën e Çlirimit të Kosovës: Dita për të nderuar luftën e drejtë të UÇK-së

Dafina Vidishiqi

Rama uron 30 vjetorin e Partisë Socialiste

Dafina Vidishiqi

Mandati 2 vjeçar në Këshillin e Sigurimit, Nesho: Një shans për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Gara e 13 qershorit, Basha: Do të dalim më të bashkuar për të vazhduar betejën

Dafina Vidishiqi

Rama publikon videon: Ja çfarë ndodhi sonte në mes të Tiranës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...