Agjencia Zhurnal.mk

Ingrid Gjoni rrëfen për frikën nga coronavirusi

Coronavirusi ka paralizuar rrjedhën e jetës në mbarë globin. Si pasojë e frikës së krijuar nga virusi, shumë persona janë dyndur në dyert e supermarketeve dhe janë furnizuar për muaj të tërë, një ndër ta është edhe Ingrit Gjoni.

Këngëtarja e njohur, e cila momentalisht ndodhet në shtëpinë e saj verore në Gjirn e Lalzit, bëri një intervistë me gazetarin Ervin Kurti.

Si një “sy kritik” që nuk i shpëton asgjë Ervini, hapi në një moment frigoriferin e Ingridit, për të zbuluar se çfarë kishte brenda saj. Frigoriferi siç shihet dhe në videon e mëposhtme është i tejmbushur me produkte.

View this post on Instagram

@ervinkurti🤣😘🤷🏻‍♀️

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Ingriti e justifikoi këtë gjë duke u shprehur se dhe ajo ishte kapluar nga frika në momentin që pandemia e COVID-19 mbërtheu gjithë Shqipërinë – transmeton Top Channel.

“Kështu që mora familjen u drejtova drejt supermarketit dhe bëra një super pazar”, është shprehur këngëtarja.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...