Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Inspektori i AKI-së, raporton në Komisionin e Kuvendit

Inspektori i Përgjithshëm i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Burim Ramadani sot pritet të rapotojë para Komisionit për Mbikëqyrjen e këtij institucioni.

Kjo mbledhje e komisionit do të fillojë nga ora 11:00.

Mbledhja mbahet në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

Kujtojmë që AKI ditë më parë ka publikuar edhe të hyrat vjetore.

R e n d i   i  d i t ë s:

 1. Miratimi i rendit të ditës;
 2. Miratimi i Procesverbalit të mbledhjes së komisionit, të mbajtur më 23.04.2021;
 3. Raportim i Inspektorit të Përgjithshëm të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë z.  
     Burim Ramadani
 4. Të ndryshme. 
Vendi: N302 Koha: 11:00

Postime të ngjashme

Protestojnë infermierët të punësuar për nevoja të pandemisë, nuk u vazhdohet kontrata

Bekim Laçi

Kosovarët janë populli më bamirës në Ballkan dhe ndër 10 popujt më bujar në botë

Zekirija Haxhiu

Emërohet u.d i Drejtorit të Klinikës Infektive

Bekim Laçi

Në Ditën Botërore të Refugjatëve, përurohet Qendra e rinovuar e Azilit

Bekim Laçi

Mblidhet sot kryesia e Kuvendit

Bekim Laçi

Monitorimi i trafikut me dron nga Policia e Kosovës, jep rezultate

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...