Inspektori i AKI-së raporton para deputetëve me dyer të mbyllura

Në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë ka raportua Inspektori i Përgjithshëm të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Burim Ramadani.

 

Raportimi i tij u mbyll për media, teksa kryetarja e këtij Komisioni, Ganimete Musliu, tha se pas përfundimit të raportimit do të deklarohen për media.

Rendi i ditës i këtij Komisioni:

1. Miratimi i rendit të ditës;

2. Miratimi i Procesverbalit të mbledhjes së komisionit, të mbajtur më 26.05.2021;

3. Raportim i Inspektorit të Përgjithshëm të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë z.Burim Ramadani

4. Të ndryshme.

Related posts

Shtatë të vdekur nga coronavirusi dhe 173 raste pozitive brenda 24 orëve

D V

Kosovë/ Kuvendi nesër do të mbajë seancën e rradhës

N E

Situatë e qetë gjatë natës në veri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com