Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Instagram e lejon këtë gjë në 10 vjetorin e themelimit

Në dekadën e parë të themelimit, përdoruesit e Instagramit do të kenë mundësi ta shkarkojnë aplikacionin me logon e vjetër të këtij rrjeti social.

Opsioni për shkarkimin e Instagramit me logon klasike është i gatshëm për përdoruesit.

Instagram aktualisht ka rreth një miliard përdorues aktivë në muaj, dhe 500 milion njerëz janë në aplikacion çdo ditë.

Postime të ngjashme

Ashtu si nga “Mad Max”, skena që përshkruan kohën e sotme

S.B.

Studimi tregon për të metat në Alexa që mund të zbulojnë informacione të rëndësishme

S.B.

Kritikohet Facebooku se ndihmoi shitjen e zonave të mbrojtura në Amazonë

S.B.

AMD lëshon kartën e re grafike RX 6700 XT për të luajtur në 1440p

S.B.

Clubhouse merr konkurrencë: Instagram prezanton një mundësi të re interesante

S.B.

Sërish paditet Apple, iPhone qëllimisht po i vjetërson

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...