Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Instagram ka një meny të fshehtë, mësoni se si mund ta ndryshoni ikonën e saj

Me rastin e 10-vjetorit të lindjes, Instagram ka përgatitur një dhuratë për të gjithë përdoruesit.

Gjegjësisht, aplikacioni lejon që ndryshoni pamjen e ikonës së Instagram, transmeton Telegrafi.

Ky rrjet social ju lejon që ju të shihni të gjitha ikonat dhe pastaj ju të vendosni vet se cilën doni ta vendosni si ikonë të Instagram.

Instagram dje postoi një shkrim në Twitter në profilin e tij zyrtar me përmbajtje mjaft enigmatike.

Duke sugjeruar që përdoruesit të mund të hyjnë në diçka të re, ata dhanë udhëzime se si të shkojnë drejt një “befasi”.

Kjo meny sekrete është shumë e lehtë për tu përdorur: duhet të keni versionin më të fundit të aplikacionit dhe më pas të shkoni te ‘Settings’, pastaj aty të bëni nga lartë poshtë ‘swipe down’ dhe pastaj Instagrami vet ju dërgon ikonat të cilat janë në dispozicion ti ndryshoni.

Postime të ngjashme

Catherine Chen nga Huawei: Besoni në fuqinë e teknologjisë

S.B.

Testohet paneli solar që mbledh energji në hapësirë për të dërguar në Tokë

S.B.

TUPL, arma e re amerikane që do të bëjë “shkrumb e hi” armiqtë

S.B.

Fitimet marramendëse të Apple/ Blen një kompani çdo 3-4 javë

S.B.

A e lini telefonin tuaj në karikues gjatë natës? Kjo mund të mos jetë një ide e mirë

S.B.

Ylli i Realit thotë se ndjen më shumë presion duke luajtur “Counter Strike” sesa në Santiago Bernabeu

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...