Instagram nuk po punon përsëri, përdoruesit në të gjithë botën po raportojnë probleme

Instagram krijon përsëri probleme për përdoruesit.

 

Ekipet nga e gjithë bota po raportojnë probleme me Instagram. Shumë prej tyre raportojnë se ngarkojnë gabimisht historitë në Instagram ose nuk i ngarkojnë fare, dhe disa përdorues raportojnë se nuk mund të rifreskojnë faqen kryesore të atij rrjeti social.

Ka gjithashtu probleme me dërgimin e mesazheve, si dhe probleme të ndryshme të tjera me llogaritë e biznesit.

Kujtojmë, dje ishte rënia më e madhe në shërbimet e Facebook në histori. Instagram, Facebook dhe WhatsApp nuk kanë punuar për miliona përdorues në të gjithë botën për gati shtatë orë. 

Related posts

Chrome Beta sjell funksionalitet praktik në Google Search

D V

Louis Vuitton shet altoparlantët ‘UFO’ për 2,450 euro

D V

Kjo është gruaja e parë në histori që do t’i komentojë ndeshjet e video-lojës së FIFA 2022

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More