Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Instagrami me opsionin e kërkuar gjatë nga shfrytëzuesit

Instagrami do t’u ofrojë shfrytëzuesve të tij opsioni e kërkuar gjatë nga ta, kthimin e përmbajtjes së fshirë më herët.

“E dimë që kjo është kërkuar gjatë. Tash për herë të parë do të mund të ktheni përmbajtjen e fshirë më herët. Po ashtu, kemi përmirësuar sigurinë që t’ua pamundësojmë hakerëve të rrezikojnë llogarinë tuaj”, thuhet në njoftimin zyrtar të Instagramit.

Për të kthyer përmbajtjen e fshirë, e nevojshme është të ndiqen këta hapa: Hapni Instagrain dhe zgjidhni opsionin “settings”. Më pas zgjidhni “account, pastaj “recently deleted”. Në këtë çast do të shihni gjithë përmbajtjen e fshirë. Do t’u jepet mundësia të ktheni përmbajtjen apo të fshini përgjithmonë atë.

Mundësia e kthimit të përmbajtjes do të duhej të ishte në dispozicion për shumicën e shfrytëzuesve deri në fund të javës.

Postime të ngjashme

Microsoft ka prezantuar një kontrollues të ri për tastierën Xbox

D V

Intel zbulon detaje mbi gjeneratën e ardhshme të USB-C

D V

Emiratet e Bashkuara Arabe po përdorin dronë për të “krijuar” shi

D V

Çmimet e “rrjedhura” të pajisjeve të ardhshme nga Samsung për tregun evropian

D V

Kosova përfshihet ne hartat 3D të punuara nga ‘HERE Technologies’

D V

‘IESF’ mirëpret Kosovën, Francën, Greqinë dhe Spanjën si anëtarët më të rinj në familjen e Esports

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...