Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Instinkti i nënës – gruaja shtatzënë në Brazil hodhi veten drejt djalit të saj për ta mbrojtur atë nga të shtënat

Pamjet e kamerave nga një restorant në Brazil kanë mbuluar internetin.

Kamera e lokalit ku ndodhi incidenti, kapi pamjet kur dy burra hyjnë në një restorant dhe fillojnë të hapin zjarr.

Në momentin kur ata hynë në lokal, aty kishte shumë persona, në mesin e tyre edhe një grua shtatzënë, por edhe me një fëmijë tjetër të vogël, transmeton Telegrafi.

Gruaja që ishte 6 muajshe shtatzënë kapi djalin e saj dhe u shtri mbi të në përpjekje për ta mbrojtur atë, të tjerët ikën nga vendi i ngjarjes duke e lënë atë vetëm për disa momente.

Burrat që donin të vidhnin restorantin vetëm morën dy celularë dhe u larguan. Askush nuk u lëndua.

Postime të ngjashme

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...