Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Inter kërkon mesfushorin suedez

Inter është i interesuar për shërbimet e mesfushorit të Bolognës, Mattias Svanberg.

Gazeta italiane Calciomercato.com, raporton që skuadra italiane Inter janë të interesuar që të ndërtojnë skuadër për të ardhmen, dhe synimi i tyre është talenti suedez Svanberg, raporton Gazeta Express.

Së fundmi zikaltrit kanë kthyer vëmendjen e tyre drejt talentëve të ri të cilët po tregojnë aftësitë e tyre në Seria A.

Ish-lojtari i Malmos është transferuar te skuadra e Bolognës pas pëlqimit të trajnerit Sinisa Mihajlovic, dhe ka luajtur gjashtë ndeshje në Seria A këtë sezon, duke kontribuar me gol dhe me një asist.

Postime të ngjashme

Chelsea po mendon ta shpërblejë Armando Brojan

Z H

Milan arrinë marrëveshje me Maignan, pritet vetëm vendimi i Donnarummas

Z H

“Nuk donim një tjetër finale angleze”, Unai Emery: Shkëlqejmë edhe ndaj United

Z H

Udinese sqaron udhëtimin e De Paul në Milano

Z H

Ramos thyen heshtjen: “Të poshtëruar po, të fundosur jo”

Z H

“Fair Play Financiar” largon Mbapen dhe hap rrugën për Mesin?!

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...