Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Interesim i jashtëzakonshëm për t’u anëtarësuar në Lëvizjen BESA

Shkup, 6 tetor, Zhurnal.mk – Lëvizja Besa ka nisur procesin e anëtarësimeve të reja dhe riorganizimin e saj të brendshëm.

Pëfaqësuesit e kësaj partie kanë dalur në terren për të bashkëbiseduar me strukturat partiake dhe për të shtuar radhët e saj.

Sekretari organizativ, Adnan Azizi bashkë me anëtarin e kryesisë qendrore Senad Ameti dje zhvilluan takime me strukturat partiake në Manastir, Dollnen, Krushevë e në Prespë, ku janë shpërndarë fletëanëtarsimet e reja.

“Interesimi për t’u anëtarësuar në Lëvizjen BESA është jashtëzakonisht i madh, pasi të gjithë duan që të japin kontributin e tyre në aktivitetet e Lëvizjes BESA, sidomos tani si pjesë e shumicës parlamentare”, thuhet në njoftimin e Lëvizjes BESA.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...