Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Interi i vendosur për Skriniarin, zbulon kontaktet me Tottenhamin

Skriniar nuk do të largohet nga Interi.

Jose Mourinho e do Milan Skriniarin te Tottenham, por Interi thotë se ai nuk është në merkato.

Drejtori sportiv i klubit italian, Piero Ausilio, ka konfirmuar kontaktet me Tottenhamin, por sipas tij, Skriniar nuk është në shitje.

“Skriniar? Do ta përsëris: ka pasur kontakte me Tottenham, por ne e kemi thënë se ai nuk është në shitje dhe nuk kemi pranuar ndonjë ofertë speciale”, deklaroi Ausilio.

Postime të ngjashme

Pendohet Arnautoviç pasi e shau me nënë Alioskin: “Më falni – Izvinete”

Zekirija Haxhiu

Kryetari i FFM-s, Sejdini flet për përplasjen, Arnautoviç – Alioski!

Zekirija Haxhiu

Talenti i Hertha Berlinit bashkohet me Kosovën

Zekirija Haxhiu

Ancelotti kërkon rikthimin e James Rodriguez te Reali i Madridit!

Zekirija Haxhiu

Jovetic projekton rikthimin në Itali, e kërkon Lazio!

Zekirija Haxhiu

Mourinho: Edhe Zoti po shihte futboll, ja pse Erikseni është gjallë

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...