Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Interi ua ofron Eriksenin klubeve të Premierligës

Duket se Interi ka vendosur përfundimisht të heqë dorë nga Christian Eriksen, vetëm një vit pasi bëri bujë duke e blerë atë nga Tottenhami.

Interi ua ka ofruar Christian Eriksenin klubeve të Premierligës, përfshirë Tottenhamit.

Sipas Football Insider, mesfushori danez do të largohet nga gjiganti zikaltër në afatin kalimtar të janarit.

28-vjeçari ka dështuar ta tregojë veten nën udhëheqjen e trajnerit Antonio Conte që prej transferimit nga Tottenhami në janar të këtij viti.

Mesfushori danez ka pasur vështirësi të vazhdueshme të përshtatet në skemën e lojës së trajnerit italian dhe duket se Interi e ka humbur durimin me të.

Prandaj, ai i është ofruar një numri klubesh të mëdha në Premierligë, përfshirë ish-klubit Tottenham.

Postime të ngjashme

Chelsea po mendon ta shpërblejë Armando Brojan

Z H

Milan arrinë marrëveshje me Maignan, pritet vetëm vendimi i Donnarummas

Z H

“Nuk donim një tjetër finale angleze”, Unai Emery: Shkëlqejmë edhe ndaj United

Z H

Udinese sqaron udhëtimin e De Paul në Milano

Z H

Ramos thyen heshtjen: “Të poshtëruar po, të fundosur jo”

Z H

“Fair Play Financiar” largon Mbapen dhe hap rrugën për Mesin?!

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...