Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Interneti mbushet me ‘meme’ me anijen e mbërthyer në Kanalin e Suezit

Pasi një anije e madhe kontejnerësh u bllokua në Kanalin e Suezit, interneti u përmbyt me meme të shumta në kurriz të një fotoje të marrë në vendngjarje.

Foto tregon një ekskavator që gërmon pranë anijes dhe për shkak të madhësisë së anijes, e cila është aq e madhe dhe e gjatë sa Empire State Building, ekskavatori pranë saj duket i vogël dhe “i pafuqishëm”.

Nuk u desh shumë që përdoruesit e internetit të dilnin me shumë hile në kurriz të asaj skene.

Postime të ngjashme

Shtohen rastet me depresion, rritet ndjeshëm konsumi i qetësuesve në vend/ Ja pasojat që solli pandemia e COVID-19

Dafina Vidishiqi

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...