Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Intervistimi i Haxhi Shalës në Hagë zgjati veç 15 minuta?

Deputeti i AAK-së, Haxhi Shala sot është paraqitur në Tribunalin Special në Hagë për t’iu përgjigjur pyetjeve të hetuesve në Hagë.

Vullnet Luzhnica, këshilltar i Haxhi Shalës, ka shkruar në Facebook se deputeti është intervistuar vetëm 15 minuta, shkruan Gazeta Express.

“Edhe kjo punë u kry, “intervista më e gjatë” në Gjykatën Speciale e cila zgjati 15 minuta! U kthefsh faqebardhë shef!”, ka shrkuar ai.

Shala dje ka udhëtuar dje drejt Holandës, përkatësisht në Hagë, për t’u intervistuar si i dyshuar.

Postime të ngjashme

Fitoi betejën me komunizmin, por jo atë me kancerin/ Shuhet para kohe Agustin Miraka

T E

Buxhovi: LDK’në nuk e ka themeluar Ibrahim Rugova

T E

Mësohet nëse do të vendosen nesër masa të reja anti-Covid në Kosovë

T E

Ndëroi jetë Murat Jashari, vëllai i Komandant Kumanovës

T E

Hapen zyrat ndërlidhëse për bashkëpunim Kosovë-Israel

T E

Rritet numri i të infektuarve, 568 raste pozitive dhe katër të vdekur nga coronavirusi për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...