Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

iPhone 12 i artë që kushton 24 mijë dollarë

Telefoni i mençur iPhone 12 është ofruar nga prodhuesi rus Caviar.

Në varësi të versionit, çmimet fillojnë nga 23.380 dollarë për iPhone 12 Pro me 128 GB dhe shkojnë deri në 24,540 dollarë për iPhone 12 Pro Max me 512 GB, transmeton Telegrafi.

Caviar blen iPhone normal dhe i zbukuron ata. Ata zbukurohen me lule, të cilat Caviar i quan “stil kombëtar rus”.

Shiriti “në formë V” ka për qëllim të simbolizojë fitoren dhe epërsinë. Ekzistojnë gjithashtu 8 diamante me një total prej 0,48 karatësh.

Në faqen e internetit, iPhone i artë reklamohet si “magjepsës” dhe gjithashtu “tërheq vëmendjen”.

Nëse doni të shpenzoni pak më pak para për një iPhone 12 “magjepsës”, mund të merrni një variant me lëkurë krokodili në vend të arit në anën e pasme për 5,000 dollarë.

Postime të ngjashme

Zbulohet mikroçipi i cili tregon se jeni prekur me COVID-19 ende pa u shfaqur simptomat

S.B.

Bitcoin kalon përsëri vlerën 60 mijë dollarë

S.B.

Samsung Galaxy S21 FE vjen me një dizajn më “tradicional”

S.B.

Instagram ka lansuar një veçori të re për të konkurruar me Tik-Tok

S.B.

Nokia X20 sjell smartfon 5G nën 350 euro

S.B.

Pas Facebook, alarm për Linkedin – 500 milionë profile dalin në shitje në “Dark web”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...