Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

iPhone 12 special kushton mbi 20 mijë euro

Tifozët e Donald Trump dhe Joe Biden që kërkojnë të shënojnë tranzicionin midis administratave duhet të hedhin një vështrim në këtë iPhone 12 Pro.

Kur bëhet fjalë për telefona tepër të çmuar, iPhone 12 ka disa nga më të ‘egërit’ që kemi parë dhe ky edicion i Sands of Time nuk ndryshon aspak. Telefoni është veçanërisht në kohë, duke shënuar tranzicionin midis administratës Trump dhe presidentit të zgjedhur, Joe Biden, transmeton Telegrafi.

Marka luksoze ruse Caviar është përsëri këtu, duke shtuar në sirtarin e saj iPhone 12 me një orë interesante nga prapa që quhet edicioni Sands of Time.

Edicioni i Sands of Time është në dispozicion për iPhone 12 Pro dhe Pro Max. Titanium dhe ari përmban flamurin amerikan, dhe orën me rërë dhe dy kandidatët për presidentë Trump dhe Biden.

Ky telefon fillon me 14,900 dollarë për 128GB iPhone 12 Pro dhe deri pak mbi 20 mijë dollarë për 512 GB iPhone 12 Pro Max.

Postime të ngjashme

Së shpejti autobusi “dron” që bart deri në 40 persona – fluturimi do të kushtojë sa një biletë treni

Dafina Vidishiqi

Lojën që askush nuk po e luan në PS5 dhe për këtë do të jetë e disponueshme në PS4

Dafina Vidishiqi

Shkencëtarët zbulojnë ‘alarmin për COVID-19’, pajisja mund të ‘nuhasë’ nëse dikush prezent ka infeksion brenda 15 minutash

Dafina Vidishiqi

Microsoft shpall përsëri Windows 11

Dafina Vidishiqi

Një qen mekanik kushton 2,700 dollarë – por, çfarë mund të bëjë?

Dafina Vidishiqi

Së shpejti do të mund të fluturojmë me aeroplanin e parë elektrikë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...