iPhone 13 Pro Max vs iPhone 11 Pro Max

Pas rrjedhjeve dhe thashethemeve të shumta të iPhone 13, më në fund ai solli veçori të shumëpritura si një ekran ProMotion 120Hz, kamera të azhurnuara dhe ndoshta më mbresëlënëse, një rritje e madhe në jetën e baterisë.

Në këtë artikull, ne shikojmë ndryshimet në dizajn, avantazhet e procesorit më të ri Apple A15, gjithçka të re rreth kamerës dhe më në fund, jetën e baterisë.

iPhone 13 Pro Max vs iPhone 11 Pro Max me pak fjalë.

Skajet e sheshta në iPhone 13 Pro Max, janë shumë më të rënda
Ekran më i madh 6.7 “kundrejt 6.5”, 120Hz ProMotion në 13 Pro Max
Apple A15 kundër Apple A13
Sistemi i trefishtë i kamerës, por i azhurnuar në 13 Pro Max
Përmirësim i madh në jetëgjatësinë e baterisë
Opsione të reja ngjyrash.

Related posts

Njihuni me risinë e fundit që do të sjellë Motorola

D V

A është Facebook i sigurt?

D V

Rama: Vitin e ardhshëm do të çojmë në orbitë dy satelitë, “Albania 1” dhe “Albania 2”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More